29 lipca rusza Studio Pielgrzymkowe w Radio Plus Legnica

29 Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy z Legnickiej Katedry 29 lipca. Po pokonaniu ponad 260 km 7 sierpnia pątnicy dotrą do Częstochowy. Jak co roku pątnikom towarzyszyć będzie Grupa Duchowego Uczestnictwa. Tworzą ją ludzie, którzy nie ruszają pieszo na pielgrzymi szlak, jednak pragną modlić się w intencji tych, którzy idą i w intencjach przez nich niesionych. W wielu parafiach grupy Duchowego Uczestnictwa każdego wieczoru będą spotykać się na Apelach Jasnogórskich.

Jak co roku rusza także Studio Pielgrzymkowe w Radiu Plus Legnica. Od 29 lipca do 7 sierpnia zapraszamy na relacje z pątniczego szlaku o godz. 20:00, a także do słuchania serwisów informacyjnych i śledzenia naszej strony www.legnica.fm i facebooka Radia Plus Legnica. 

Codziennie będziemy relacjonować wszystko to, co wydarzy się na szlaku.

Czekamy także na intencje do modlitwy różańcowej za pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę. Można je przesyłać na adres: intencje@legnica.fm oraz przekazywać telefonicznie pod numerem tel. 76 856 08 88. 

Studio Pielgrzymkowe poprowadzi ks. Waldemar Wesołowski. Podczas jego trwania będzie możliwość przekazania intencji oraz pozdrowień dla pielgrzymów „na żywo”. Telefon do studia podczas trwania programu pielgrzymkowego: 76 852 53 54.

Relacje z pątniczego szlaku emitowane będą także w serwisach Radia Plus Legnica oraz w audycjach o godz. 11.45. 

Radia Plus Legnica można słuchać on-line na www.legnica.fm oraz na 102, 6 FM, 92,7 FM, 94,9 FM, 102,8FM, 93,1 FM 

Zapraszamy!

 

Scroll Up