3. Młodzieżowe Uwielbienie

Zauważając wśród swoich rówieśników nieustanną gonitwę za nauką, pracą, przygniatające problemy młodzież oraz studenci formujący się przy katedrze legnickiej wyszli  z inicjatywą stworzenia cyklicznych spotkań dla młodych ludzi z całego miasta Legnicy i okolicy przed Jezusem na uwielbieniu dokonywanym przez wspólnotę Kościoła – w jedności, radości i z Tym, który jest w stanie udzielić im odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania – Jezusem Chrystusem.

Te wspólne chwile modlitwy, uwielbienia mają zintegrować młodzież z rożnych parafii, wiosek, by poznawali siebie, swoje możliwości i wykorzystywali   je we własnych wspólnotach parafialnych, by dostrzegali piękno jedności Kościoła. Stąd powstała inicjatywna „Młodzieżowego Uwielbienia” – już po raz trzeci odbędzie się ono 9 lutego 2018 roku w godzinach 20.00 – 22.00 w katedrze legnickiej.

Diecezja Legnicka