Bolesławiec. 50-lecie parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Ksiądz proboszcz Stanisław Kusik wraz ze współpracownikami i całą wspólnotą parafialną serdecznie zaprasza na uroczystości 50-lecia Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu.

Świętowanie złotego jubileuszu jednego z najważniejszych dla Bolesławca i bolesławian miejsc zwieńczy liturgiczny obrzęd koronacji wizerunku Matki Bożej Nieustającej Pomocy czczonej w kościele na Placu Zamkowym, którego dokona Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski w dniu parafialnego odpustu w sobotę 27 czerwca 2020 roku podczas Eucharystii o godz. 12.00.

Po Mszy św. i wspólnym dziękczynieniu, na placu przed kościołem, dla wszystkich uczestników uroczystości przygotowany będzie poczęstunek (bigos, pierogi, ciasto) w hermetycznie zapakowanych pojemnikach z przeznaczeniem do spożycia w domu (za względu na sytuację pandemiczną nie można zorganizować pikniku, agapy – dopiero później, w bezpiecznych okolicznościach, odbędzie się parafialny festyn i koncert).

Serdecznie zapraszamy.

blank