Dni skupienia dla młodzieży maturalnej w seminarium

Wspólnota Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej zaprasza na Dni Skupienia dla młodzieży maturalnej i starszej organizowane w Seminarium – ul. Jana Pawła II nr 1 w Legnicy.

Odbędą się one w dniach: 01 – 03 grudnia br.. Rozpoczną się w piątek o godz. 18.00, a zakończą się obiadem w niedzielę o godz. 13.00. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji, która, jak doświadczenie pokazuje, służy skutecznie odnalezieniu pokoju serca tak potrzebnego do podejmowania dojrzałych decyzji. Program skupienia włączony będzie w zwyczajny bieg życia seminaryjnego kleryków.

Ze względu na konieczność przygotowania posiłków i miejsc w pokojach ważne jest wcześniejsze zgłoszenie przyjazdu. Najlepiej wysłać mail, albo zadzwonić, można też wysłać zgłoszenie na podany poniżej adres.

ks. Tomasz Kołodziej
prefekt Wyższego Seminarium Duchownego

A oto możliwości kontaktu:

ks. Tomasz Kołodziej
ul. Jana Pawła II nr 1