Droga Krzyżowa na Trójgarb – 27 marca

27.03.21, w sobotę, tuż przed Niedzielą Palmową parafia pw. Zwiastowania NMP w Witkowie zaprasza do udziału w Drodze Krzyżowej prowadzącej od kościoła parafialnego na szczyt Trójgarbu. Rozpoczynamy odbierając w kościele krzyżyk oraz mapkę trasy wraz z tekstem rozważań. Idziemy na szczyt indywidualnie lub w małych grupach zatrzymując się na rozważanie Via Crucis przy wyznaczonych na trasie stacjach. Rozpoczęcie w kościele od godz. 9.00 do 10.00 – indywidualne błogosławieństwo, odebranie krzyża, rozważań oraz mapy trasy. Zakończenie  w godzinie Ukrzyżowania o 12.00 na Trójgarbie wspólną modlitwą i błogosławieństwem.

ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA nadsyłamy drogą mailową na parafia.witkow@gmail.com podając imiona i nazwiska oraz wiek uczestników.

blank