Dzień skupienia osób konsekrowanych

Dnia 13 kwietnia 2019 r. Biskup Zbigniew Kiernikowski ogłosił kościół w Tyńcu Legnicki (parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty w Rui) Sanktuarium Męki Pańskiej. W związku z tym w ramach formacji diecezjalnej osób konsekrowanych pragniemy pielgrzymować do tegoż Sanktuarium. We wcześniejszym piśmie informowałem o pielgrzymowaniu do Sanktuarium krzeszowskiego, ale ze względu na Kongres Rodzin nie możemy tego Dnia Skupienia tam zorganizować.

W imieniu kustosza Sanktuarium, ks. dra Wiesława Złotka, pragnę zaprosić wszystkie osoby konsekrowane do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Będzie ono miało miejsce 18 maja 2019 r., w Tyńcu Legnickim.

Program jest następujący:

930– wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu (możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania)

950– Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem

1000– EUCHARYSTIA

1130– przerwa na kawę

1145– konferencja

W celu dobrej organizacji proszę o potwierdzenie obecności i podanie ilości osób pragnących uczestniczyć w spotkaniu pod numerem telefonu (076) 72 44 100 lub (076) 72 44 105. Bardzo dziękuję za zrozumienie.