Festyn z Towarzystwem Przyjaciół WSD

Po raz kolejny Wyższe Seminarium Duchowne w Legnicy zorganizowało festyn dla Towarzystwa Przyjaciół WSD. Odbył się on w niedzielę 3 czerwca. Festyn rozpoczął się od wspólnego różańca, po którym celebrowana była Eucharystia pod przewodnictwem ks. rektora Piotra Kota. Następnie wszyscy udali się na plac przy budynku domu rekolekcyjnego WSD, gdzie można było posilić się i przy śpiewie zespołu seminaryjnego włączyć we wspólną zabawę i tańce. Spotkanie Towarzystwa Przyjaciół WSD zwieńczyło nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, które poprowadził ks. Krzysztof Wiśniewski, ojciec duchowny. W festynie uczestniczyło ok. 250 osób. Dziękujemy wszystkim za obecność.

Diecezja Legnicka