Finał 26. Spotkania Młodych

Ponad 350 osób uczestniczyło w 26 Spotkaniu Młodych w Legnickim Polu. Od czwartku do niedzieli młodzież z całej diecezji oraz innych miejsc wspólnie odnawiała swoją więź z Jezusem. Pomagały w tym: wspólna modlitwa, nabożeństwa, śpiew, ale także praca w grupach, spotkania z zaproszonymi gośćmi.

W tym roku do Legnickiego Pola przyjechali min: o. Leon Knabit, Jasiek Mela, raper i terapeuta Dobromir „Mak” Makowski, franciszkanin o. Piotr Kantorski czy adoratorka Krwi Chrystusa s. Anna Mikołajewicz. Konferencje do młodzieży wygłosili także ks. Tomasz Ślazyk i ks. Krzysztof Żmigrodzki, związany ze wspólnotą Cenacolo. Młodzież odwiedzili także bp pomocniczy Marek Mendyk oraz w niedzielę biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski. Jak co roku odbyły się także koncerty muzyczne. Na scenie wystąpili: zespół Fisheclectic oraz na zakończenie zespół Owca z dominikaninem o. Tomaszem Nowakiem.

Więcej na stronie Radia Plus Legnica