Franciszkańska “10” w drodze do Matki

Jesteśmy rodziną pielgrzymkową – podkreślają pątnicy z grupy franciszkańskiej nr 10. Razem wędrujemy, modlimy się, pomagamy w trudnych chwilach, a nawet wspólnie jemy posiłki. Po raz kolejny „10” towarzyszy ekipa techniczna z polową kuchnią. Tam przygotowywane są śniadania, obiady i kolacje, a nawet rozstawiane prysznice, ogromny namiot, w którym nocują pątnicy i Namiot Spotkania, w którym codziennie wieczorem, pątnicy z grupy nr 10 trwają na Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Z „10” wędrują pątnicy z parafii diecezji legnickiej, które prowadzone są przez ojców Franciszkanów. Przewodnikiem jest o. Jan Janus, proboszcz parafii Św. Jana Chrzciciela w Legnicy.

Więcej na stronie Radia Plus Legnica

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w lipcu i sierpniu furta kurialna będzie otwarta w godzinach 9.00-13.00