Ida Nowakowska z pozdrowieniami dla diecezji legnickiej [FILM]

W czasie zdalnej katechezy, rekolekcji internetowych oraz prowadzenia katechez biblijnych, Pan Bóg nie przestaje zaskakiwać człowieka i daje mu znaki Jego działania! Dla wszystkich uczniów, młodzieży naszej diecezji oraz tych, którzy angażują się w słuchanie Boga, swoje pozdrowienia przesyła IDA NOWAKOWSKA HERNDON!

To przesłanie jest jednocześnie wielkim dziękczynieniem Panu Bogu za kapłanów, siostry zakonne, katechetów oraz wszystkich świeckich, którzy trudzą się, aby Słowo Boga dotarło do każdego człowieka!

Zachęcamy do udostępniania tego materiału na stronach internetowych parafii, wspólnot, kościelnych stowarzyszeń oraz grup parafialnych, co może stać się okazją podprowadzenia innych do usłyszenia Dobrej Nowiny!