II Pielgrzymka Rodzin do Grodowca

Zapraszamy w dniu 8 września 2017 r. (sobota) do udziału w II Pieszej Pielgrzymce Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Pielgrzymka odbędzie się w godzinach od 9.00 do 12.30. Trasa pielgrzymki wynosi ok. 11 km (do przejścia z małymi dziećmi). Prowiant we własnym zakresie.

Pierwszy etap pielgrzymki odbędzie się autokarami z Lubina do Żelaznego Mostu, a drugi pieszo z Żelaznego Mostu do Grodowca.

Trasa pieszej pielgrzymki: Skrzyżowanie drogi z Rudnej do Bytkowa – Bytków – przez las do Krzydłowic – Grodziszcze –  drogą do Grodowca. Wyjazd autokarami o godz. 8.30 spod kościoła pw. św. Jana Bosko. Ok. godz. 9.00 wyjście na szlak pielgrzymkowy.

O godz. 13.00 w Sanktuarium w Grodowcu zostanie odprawiona Msza św. odpustowa ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a po niej odbędzie się piknik.

Diecezja Legnicka