Jak przeżywać okres paschalny? – II sesja litrugiczna

Wydział Duszpasterski Legnickiej Kurii Biskupiej oraz działająca przy nim Diecezjalna Szkoła Liturgiczna zapraszają wszystkich chętnych – świeckich i duchownych – do udziału w drugiej sesji liturgicznej, która odbędzie się w sobotę, 2 marca br., w godzinach od 9.45 do 15.00, przy parafii Wniebowzięcia NMP w Bolesławcu. Treści przedstawiane na tej sesji będą związane z jej głównym tematem: „Jak przeżywać okres paschalny” (Wielki Post, Triduum Paschalne i Okres Wielkanocny). Szczegółowe informacje dotyczące programu i miejsca spotkania znajdują się na plakatach.

Zachęcamy, by wierni z poszczególnych parafii, jeśli to tylko możliwe, przyjechali ze swymi duszpasterzami. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swego udziału do 25 lutego br. na konto e-mail: angelus7@vp.pl lub w Wydziale Duszpasterskim.

ks. Łukasz Misiak, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Legnickiej Kurii Biskupiej

Irena Chłopkowska, Dyrektor Diecezjalnej Szkoły Liturgicznej im. ks. Marka Adaszka

Diecezja Legnicka