Jelenia Góra. Kurs Daniel.

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea” działająca przy parafii pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze-Cieplicach zaprasza na kolejne rekolekcje – KURS DANIEL.

Jest to kurs o modlitwie osobistej, mający na celu rozbudzenie, odnowienie modlitwy osobistej, przełamanie kryzysu w modlitwie, pogłębienie relacji z Jezusem na modlitwie.
Jeśli potrzebujesz nowego doświadczenia modlitwy i rozpalenia do niej – ten kurs jest dla Ciebie.

Rekolekcje poprowadzi ekipa Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Marka ze Stryszawy. Kurs odbędzie się w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Cieplicach w dniach od 27 lutego do 1 marca. Zapraszamy szczególnie osoby, które mają doświadczenie zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi w formacjach wspólnotowych, takich jak Seminarium Odnowy Wiary, kurs Nowe Życie, formacja Niewolników Maryi, Oaza itp. Informacje o zapisach na poniższym plakacie.

blank