Już niedługo wyrusza 8 Rajd dla Życia

Przed nami ósmy już Rajd dla Życia w terminie od 30 czerwca do 9 lipca. Jedziemy ofiarując trud pielgrzymi oraz modlitwę w intencji życia poczętego. Dzień rajdowy to jedynie 70-90 km, które pokonujemy przez 7 do 9 godzin, jak łatwo policzyć tempo nie jest zbyt szybkie i nawet laik rowerowy sobie poradzi. Po drodze są przerwy na wypoczynek, modlitwę, spotkanie z mieszkańcami miast oraz zwiedzanie. Karimaty i śpiwory oraz inne bagaże wiezie za nami bus, a śpimy w domach rekolekcyjnych i salkach parafialnych. Szczegóły tras niebawem, ale już teraz możecie zgłosić swoje uczestnictwo. Wystarczy mieć skończone 16 lat, zaświadczenia od lekarza rodzinnego i oczywiście sprawny rower.

Jeśli chcecie wyjechać z Gdańska (561 km) i zobaczyć wschodnią Polskę, to zapraszamy do kontaktu z Biurem KSM Diecezji Legnickiej pod numerem telefonu 513 129 362 lub przez email: biuro.ksm@gmail.com. Koszt tegorocznej edycji to 250 zł. Koszt nie zawiera opłaty za dojazd do Gdańska.

A jeśli chcecie wyjechać z Gdańska (645 km) i zwiedzić zachodnią Polskę, to zapraszamy do kontaktu z Biurem KSM Archidiecezji Lubelskiej pod numerem telefonu (81) 534 04 79 lub przez mail: ksm.lublin@gmail.com. Koszt tegorocznej edycji to 300 zł. Koszt nie zawiera opłaty za dojazd do Gdańska.

Aby wyjechać z Oświęcimia (580 km) i zwiedzić wschodnią Polskę, to zapraszamy do kontaktu z Łukaszem Feniszem (archidiecezja katowicka): 501 277 662 lub Wiktorią Kutą (archidiecezja częstochowska) 721 691 667. Koszt tegorocznej edycji to 150 zł.

Natomiast zapisy na wyjazd z Oświęcimia (510 km) i trasę po zachodniej Polsce, to zapraszamy do kontaktu z Biurem KSM Archidiecezji Krakowskiej pod numerem telefonu 12 628 82 29 lub mailowo: biuro@krakow.ksm.org.pl. Koszt to 250 zł.