Już po raz 26 wyruszamy na pielgrzymi szlak

Piesza Pielgrzymka Diecezji Legnickiej na Jasną Górę rozpoczyna w tym roku się 29 lipca nabożeństwem w katedrze legnickiej o godz. 9.00 a zakończy się 7 sierpnia Mszą Świętą o godz. 13.00 na Jasnej Górze.

Tegoroczna trasa obejmować się będzie następujące miejscowości: Legnica – Legnickie Pole – Kostomłoty – Tyniec Mały – Oława – Lubsza – Pokój – Lasowice Wielkie – Sieraków – Blachownia – Jasna Góra.

Podczas XXVI Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę będzie nas prowadzić hasło „Tutaj zawsze byliśmy wolni”. Pielgrzymi podczas tych rekolekcji będą mieli okazję podjąć refleksję nad własną tożsamością chrześcijańską oraz narodową w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.
z Bogiem.

Pątników zachęcamy do pielgrzymowania w jednej z ośmiu grup oraz grupy duchowego uczestnictwa.

Bliższe informacje można uzyskać u księży przewodników poszczególnych grup.

Możliwość zapisu na PPL na spotkaniach grup i pod Katedrą legnicką przed rozpoczęciem 29.07. 2018 od godz. 7.45!

Grupa 1 – ks. Jakub Bochyński

Grupa 2 – ks. Mateusz Olszewski

Grupa 3 – ks. Dawid Kostecki

Grupa 4 – ks. Przemysław Superson

Grupa 5 – ks. Grzegorz Basara

Grupa 6 – ks. Przemysław Jaskot

Grupa 8 – ks. Krzysztof Czadowski

Grupa 10 – o. Jan Janus

KOSZT UDZIAŁU:

Uczniowie i studenci: 65zł

Dorośli: 110zł

Rodzina (trzy osoby): 200zł

Osoby uczestniczące w pielgrzymce tylko przez kilka dni ponoszą opłatę:

dorośli: 12 zł za dzień

młodzież i dzieci: 5 zł za dzień.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

Diecezja Legnicka