Kamiennogórski FlashMob

W dniach 25-31 marca 2019 r. młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej w Kamiennej Górze prowadziła modlitwę w intencji dzieci poczętych, zagrożonych aborcją. Spotkania odbywały się przy figurze Matki Bożej Różańcowej na alei ks. prałata Stanisława Książka, obok kościoła parafialnego. Codziennie o 15.00 odmawiano koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Modlitwa gromadziła wielu obrońców życia w różnym wieku. Liczna grupa dzieci, młodzieży i dorosłych mocno zaangażowała się w codzienny szturm do nieba w intencji tych, którzy nie mają głosu. W czwartek prośby do Boga zanosiło ponad 70 osób, w tym grupa młodzieży z Chełmska Śl. wraz z katechetką.

Szczególne podziękowania dla dziewcząt i chłopców z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży pod przewodnictwem ks. Jana Rajczakowskiego. To z ich inicjatywy mogliśmy włączyć się w tę modlitwę w naszej parafii. Wierzymy, że uratowaliśmy wiele istnień ludzkich.