Kociołek Kultury o misji świeckich

Zapraszamy na 53 spotkanie w ramach Salezjańskiego Kociołka Kultury, które odbędzie się w piątek 24.11.2017 o godzinie 18.30 w sali teatralnej przy kościele św. Jana Bosko w Lubinie.

Tym razem naszym gościem będzie Piotr Czekierda, który wygłosi prelekcję pod tytułem „Chrześcijańska obecność w świecie – misja świeckich”.

Piotr Czekierda jest wyróżnionym wieloma nagrodami menadżerem, przedsiębiorcą i doradcą biznesowym. Ma opinię skutecznego innowatora i człowieka z wizją, lidera potrafiącego zjednoczyć ludzi wokół inspirującego celu. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje zarówno kreowanie innowacyjnych produktów i projektów, zarządzanie organizacjami, jak i wspieranie profesjonalistów w rozwoju zawodowym i osobistym.

Piotr Czekierda jest współzałożycielem Collegium Wratislaviense, Meli Melum oraz Fundacji Rodzina i Przedsiębiorczość. Był inicjatorem Wrocławskiego Orszaku Trzech Króli. Razem z żoną jest członkiem Związku Dużych Rodzin 3 Plus.

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów*

Zbigniew  Rudnicki.

*Parafia św. Jana Bosko w Lubinie i Wspólnota „Wiara i rozum”

Diecezja Legnicka