Konferencje Andrzeja Wronki o świadkach Jehowy i czyśćcu

Wspólnota Kręgu Słowa Bożego przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego zaprasza na konferencje tematyczne, które poprowadzi:

ANDRZEJ WRONKA – absolwent Papieskiego Wydziału Teologicznego w Siedlcach. Bierze udział w rekolekcjach konferencjach, sympozajch, audycjach czy spotkaniach poświęconych tematom m.in. sekt i zagrożeń wiary. W 2014 roku odznaczonych papieskim złotym medalem „Exuli Bene de Ecclesia Merito” za pracę na rzecz wiary wśród Polonii. Autor publikacji: „Czyściec i pomoc duszom czyśćcowym”, „Świadkowie Jehowy bez mitów”, „Magia, wróżby, opętanie”, „Homeopatia, energoterapia – w oparach pseudonauki”

PROGRAM:

– 25 października (piątek) – „Zagrożenia wiary katolickiej i mity o świadkach Jehowy”

– 26 października (sobota) – „Czyściec i pomoc duszom czyśćcowym”

Spotkania rozpoczynają się bezpośrednio po zakończeniu Mszy świętego o godz. 18.00 w kościele.

Wstęp na konferencję BEZPŁATNY!