Koskowice. Spotkanie pań z Panem

W podlegnickich Koskowicach odbył się trzeci Dzień Skupienia Kobiet Diecezji Legnickiej.

W sobotę 26 października w Koskowicach w parafii pw. św. Michała Archanioła odbyło się trzecie w historii diecezji legnickiej wielkie spotkanie pań.

Były Eucharystia i wspólna modlitwa, a do uczestniczek przemówili ks. Krzysztof Wiśniewski, ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Legnickiej, oraz Aleksandra Kożuszek, autorka książki „Radość odzyskana”. Ważnym elementem dnia było uwielbienie prowadzone przez zespół Nazaret z Lubina.

Warto podkreślić, że stałe cykliczne spotkania formacyjne dla pań odbywają się już w kilku miejscowościach diecezji, a koordynuje je duszpasterstwo kobiet.

Na jego stronie można znaleźć miejsca spotkań oraz terminywww.drdl.diecezja.legnica.pl

Pełna fotorelacja na stronie Legnickiego Gościa Niedzielnego.