Kurs foto-video 2020. ODWOŁANY!

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce i w trosce o dobro wiernych, biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski podjął decyzję o odwołaniu wszystkich spotkań, wydarzeń ogólnodiecezjalnych.

W związku z tym informujemy o odwołaniu kursu dla fotografów i operatorów kamer, który miał się odbyć 21 marca w Legnicy.

Osoby, które koniecznie potrzebują zezwolenia na kamerownie i fotografowanie uroczystości kościelnych mogą otrzymać pozwolenie czasowe, ważne do momentu odbycia kolejnej edycji kursu.

O nowej dacie kursu będziemy informowali za pośrednictwem diecezjalnej strony internetowej www.diecezja.legnica.pl oraz w mediach diecezjalnych.

Osoby, które odbyły już taki kurs i otrzymały pozwolenie, ale jego pięcioletni termin kończy się, mogą uzyskać przedłużenie, bez konieczności ponownego uczestnictwa w kursie. Prosimy zgłosić ten fakt na poniższe adresy, podając swoje dane i numer pozwolenia oraz termin jego ważności.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: media@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie 76-724 41 52 (pon.-piątek 9-13).

 

 

Scroll Up