Lubin. Konferencja o wychowaniu dzieci.

Salezjańska Szkoła Podstawowa im. św. Dominika Savio w Lubinie zaprasza na konferencję dla rodziców na temat wychowania dzieci.
Konferencja odbędzie się 12 stycznia 2019 r. (sobota) w godz. 9.00 – 17.30 w budynku szkoły przy ul. Szkolnej 25. Wykładowcami będą pracownicy Ruchu Nowego Życia – chrześcijańskiej organizacji z Warszawy.

W programie konferencji przewidziane są między innymi:

wykłady na następujące tematy:

• Czego potrzebują rodzice?
  • Czego dzieci potrzebują od mamy i taty?
  • Budowanie tożsamości dziecka,
  • Budowanie więzi z dzieckiem,
  • Budowanie charakteru dziecka,
  • Utrzymywanie i egzekwowanie dyscypliny,
  • Oddzielenie dziecka,

ćwiczenia indywidualne i rozmowy rodziców

Wykładowcy są pracownikami Ruchu Nowego Życia – chrześcijańskiej, międzywyznaniowej organizacji, stanowiącej część międzynarodowego ruchu Campus Crusade for Christ.

Ruch istnieje w ponad 180 krajach świata. Działa m.in. wśród młodzieży, studentów, rodzin – pomagając ludziom we wzrastaniu w różnych dziedzinach życia, a głównie w sferze duchowej – pogłębianiu osobistej więzi z Bogiem.

Zgłoszenia udziału są przyjmowane do 7 stycznia; tel. 76 7210460 (sekretariat szkoły) lub
dyrektor@sglubin.pl

Koszt uczestnictwa to 50 zł. (wchodzą w to: materiały, obiad, kawa, herbata, ciastka, koszty związane z przyjazdem wykładowców). Po zapisaniu się prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 20 zł od osoby (najpóźniej do 05.01.2019 r.), w sekretariacie Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominika Savio.

Uwaga: w przypadku rezygnacji z udziału nie możemy zwrócić zaliczki, ponieważ pomaga ona pokryć koszty związane z organizacją konferencji.

DIECEZJA LEGNICKA