Lwówek Śląski. Kurs Nowe Życie u Franciszkanów

Franciszkanie z Lwówka Śląskiego serdecznie zapraszają na Kurs Ewangelizacyjny NOWE ŻYCIE, prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji „Zacheusz” z Cieszyna.

Kurs Nowe Życie to weekend spotkania z realnie działającym Bogiem, spojrzenia razem z Nim na Twoje życie oraz zyskania nowych perspektyw i możliwości. Czy je potem wybierzesz i podejmiesz, zależy tylko od Ciebie.
Twój Stwórca czeka na Ciebie nieustannie!

Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób pełnoletnich, które pragną:

– poznać Boga żywego, działającego, realnego
– zbliżyć się do Jezusa, który uzdrawia, wyzwala i umacnia
– utwierdzić się w przekonaniu, że Bóg istnieje
– zmienić bieg swojego życia i nadać mu nowy tor
– pozwolić Bogu „dotknąć” swojego serca
– odkryć cel w życiu
– nauczyć się żyć w bliskości Boga
– wyzwolić się z nałogu, beznadziei i pustki

Kurs Nowe Życie to coś o wiele więcej niż rekolekcje – to intensywny czas trzech dni, podczas których:
– wysłuchasz inspirujące i bardzo praktyczne nauczania przepełnione świadectwami świeckich osób, które doświadczyły bliskości Boga
– zobaczysz wiele praktycznych, wizualnych przykładów, które uzmysłowią Ci najważniejsze prawdy życia duchowego
– będziesz miał możliwość podjąć konkretne decyzje duchowe, które pomogą Ci „zmienić bieg” Twojego życia
– będziesz mógł prosić o modlitwę za Ciebie w intencji przemiany Twojego życia
– będziesz mógł uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań

KILKA SZCZEGÓŁÓW:

Rozpoczęcie kursu – piątek g. 17.00, zakończenie w niedzielę ok. g. 14.00
Sobota: Rozpoczęcie g. 8.30, zakończenie ok. g. 21.00.
Niedziela: Rozpoczęcie g. 8.30, zakończenie ok. g. 14.00.
Istnieje możliwość wykupienia posiłków: Kolacji w piątek i w sobotę – cena 20 zł za 2 posiłki
W sobotę około południa dwugodzinna przerwa na obiad – we Lwówku można zjeść go w kilku pobliskich restauracjach w niskiej cenie.
Miejsce: Kościół i Klasztor Franciszkanów ul. Szkolna, Lwówek Śląski Koszt: ofiara dobrowolna (możliwość zamówienia kolacji w piątek i sobotę – 20 zł).

Zapisy i informacje: w zakrystii naszego kościoła, pod nr. tel.: 885 057 470 e-mali: klasztorlwowek@gmail.com www.franciszek24.pl

Zapraszają:
Szkoła Nowej Ewangelizacji Zacheusz z Cieszyna