Materiały duszpasterskie – św. Dominik Savio

Zgodnie z powyższym dekretem Biskupa Stefana Cichego z dnia 10 października 2007 roku w którym pisał „(…) zezwalam, aby odtąd święty Dominik Savio był patronem Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej i zarządzam, by 10 października każdego roku we wspólnotach parafialnych uroczyście obchodzić kolejne rocznice dzisiejszego wydarzenia” zachęcam wszystkich księży, opiekunów parafialnych Służb Liturgicznych, by 12. rocznicę ustanowienia św. Dominika Savio patronem Służby Liturgicznej, czyli najbliższy czwartek (10 października), przeżyć w tej wspólnocie w sposób uroczysty poprzez celebrację Eucharystii, wspólnotowy udział w nabożeństwie różańcowym oraz agapę.

Poniższe materiały duszpasterskie zostały przygotowane przez Diecezjalny Zespół Duszpasterstwa Służby Liturgicznej.

PROPOZYCJE HOMILII:

NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE: