Medjugorje-Zagrzeb-Neum | 23-30 sierpnia 2020

Program:

23 sierpnia:
Wyjazd o godz. 3.00 z Legnicy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowienię do Chorwacji. Nawiedzenie najważniejszego sanktuarium maryjnego Chorwatów „chorwackiej Częstochowy” – Marii Bistricy. Msza święta. Obiadokolacja i nocleg w pobliżu Zagrzebia.

24 sierpnia:
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Chorwacji Zagrzebia z przewodnikiem: centrum miasta, Katedra NMP, kościół św. Marka, plac Jelacica. Wyjazd do Medjugorje ok. 12.00. Przyjazd do Medjugorje ok. 19.00. Zakwaterowanie. Obiadokolacja i nocleg.

Od 24 do 28 sierpnia realizacja programu, a w nim:

– w każdym dniu Msza św., różaniec, udział w wieczornych modlitwach

– wspólny różaniec na górze objawień – Podbrdo

– Droga Krzyża na górę Kriżevac

– Spotkanie w Cenacolo, Wspólnocie Błogosławieństw

– Wycieczka do Mostaru

– Odpoczynek na wodospadach Kravica

28 sierpnia:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Około południa przejazd do Neum, zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek na plaży. Obiadokolacja i nocleg.

29 sierpnia:
Śniadanie. Dla chętnych wyjazd na zwiedzanie Dubrownika zwanego „Perłą Adriatyku”. Zwiedzanie z przewodnikiem: Brama Pile, ulica Stradun, Pałac Rektorów, katedra. Czas wolny na kawę, lokalne przysmaki. Powrót do hotelu popołudniu. Czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

30 sierpnia:
Śniadanie. Wykwaterowanie. Około południa wyjazd w drogę powrotną do Legnicy. Zakończenie pielgrzymki nad ranem 31 sierpnia.

Cena: 750 zł + 230 euro

Cena zawiera:

– przejazd autokarem kat. 4* (klimatyzacja, DVD, WC, barek)

– 7 noclegów (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami w pensjonacie lub hotelu)

– 7 obiadokolacji

– 7 śniadań

– ubezpieczenie (KL 10 000 EUR, NNW 15 000 PLN, bagaż 1 000 PLN)

– lokalnego przewodnika w Zagrzebiu i Dubrowniku

– opłaty parkingowe, stałe opłaty za tłumaczenie Mszy w Medjugorje

– opiekę pilota-przewodnika na całej trasie

Cena nie zawiera: biletów wstępu (Wodospady Kravica, katedra Zagrzeb, Mostar i Dubrownik) – ok. 20 EUR

Szczegółowe informacje oraz zapisy: