Męskie Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u Tronu Królowej

4 listopada br. odbędzie się Narodowa Pielgrzymka Mężczyzn na Jasną Górę pod hasłem „Męskie Oblężenie Jasnej Góry – Mężczyźni u Tronu Królowej”. To wydarzenie, które ma za zadanie wzmocnić polskich mężczyzn, by byli ostoją dla swoich rodzin i Kościoła. Pielgrzymka będzie okazją do formacji, spotkania w męskim gronie, a także do modlitwy, uwielbienia i zawierzenia Maryi.

Podczas pielgrzymki Mszę Świętą będzie sprawował abp Zbigniew Stankiewicz i bp Marek Mendyk, zaś zawierzenie polskich mężczyzn i rodzin Matce Bożej poprowadzi abp Grzegorz Ryś, abp Zbigniew Stankiewicz i bp Marek Mandyk. Nie zabraknie także wykładów – wygłoszą je Jacek Pulikowski, Mieczysław Guzewicz i Stanisław Sławiński. Szczegółowe informacje, program oraz formularz zgłoszeniowy można odnaleźć na stronie http://oblezenie.mezczyzni.net .

Zachęcam mężczyzn naszej diecezji wraz z rodzinami do wzięcia udziału w Narodowej Pielgrzymce. Mam nadzieję, że owocne przeżycie pielgrzymki na Jasną Górę będzie inspiracją do zainicjowania duszpasterstwa mężczyzn pod patronatem św. Józefa w Krzeszowie.

Ks. Mariusz Habiniak – duszpasterz rodzin diecezji legnickiej – tel. 693 554 916

ZAPISY

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Legnickiej /do końca października br./

tel. 76 72 44 111 (112)