Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli

Serdecznie zapraszamy do udziału w Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli. Największe widowisko pasyjne w Europie, które w ciszy ogląda co roku kilkadziesiąt tysięcy osób, przygotowuje zespół, który we współpracy z profesjonalnymi firmami dostarcza głębokich przeżyć związanych z inscenizowaną opowieścią o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Chrystusa.

Czas trwania: 80 min.

Misterium odbędzie się tradycyjnie w sobotę przed Niedzielą Palmową, dnia 24 marca 2018 r. o godz. 19.00. Poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00 w kościele p.w. św. Jana Bosko na Winogradach, skąd wspólnie z aktorami przejdziemy na Cytadelę.

Na przedstawienie wstęp jest wolny, jednak po Misterium zostanie zebrana składka.

W tym roku przypada 20 lat istnienia Misterium 1998 – 2018. W związku z tym serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżywania Misterium Męki Pańskiej na Poznańskiej Cytadeli w tym jubileuszowym dla nas roku. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz na stronie www.misterium.eu

Artur Piotrowski, reżyser, wraz z ekipą realizacyjną

Strona Misterium na Fb: https://web.facebook.com/MisteriumPoznanPoland/

Diecezja Legnicka