Młodzież zaprasza na swoje święto

Przyszłością Kościoła są ludzie młodzi, którym dzisiaj już w coraz mniejszym stopniu wiarę przekazują rodzice. Potrzebna jest nowa ewangelizacja, której przedmiotem musi być powrót do korzeni chrztu świętego i świadomy wybór Jezusa na Pana swojego życia.

Dlatego przeżywając ważne rocznice naszej diecezjalnej wspólnoty zapraszam na spotkanie młodzież (szczególnie przygotowującą się do sakramentu bierzmowania) dnia 3 czerwca 2017 roku do hali widowiskowo-sportowej w Legnicy, które poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy.

Program tego dnia przedstawia się następująco:

10.00 – Otwarcie recepcji przy hali widowiskowo-sportowej OSiR w Legnicy przy ul. Lotniczej 52

11.00 – Przywitanie uczestników spotkania i zawiązanie wspólnoty

11.30 – Nauczanie o. Johna Bashobory – ,,Duch Święty przekonuje o grzechu”

13.00 – Przerwa

14.00- Eucharystia z homilią o. Johna Bashobory- „Jezus jest Panem” oraz adoracja Najświętszego Sakramentu

16.30 – Przerwa

17.30 – Różaniec i uwielbienie

18.00 – Nauczanie o. Johna Bashobory- „Otrzymacie moc i będziecie moimi świadkami”

20.00 – Zakończenie

Serdecznie proszę Czcigodnych Księży o pomoc w przygotowaniu wyjazdu młodzieży oraz o zarejestrowanie grup drogą mailowa pasterzmdl@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 502484644. Koszt uczestnictwa to 10 zł od osoby płatne w recepcji.

Uprzejmie proszę Przewielebnych Księży Proboszczów o podanie w ogłoszeniach parafialnych w najbliższe niedziele następujących informacji:

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza młodzież do udziału w Spotkaniu Ewangelizacyjnym, które poprowadzi o. John Bashobora, kaznodzieja i charyzmatyk z Ugandy dnia 3 czerwca 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej w Legnicy przy ul. Lotniczej. Szczegółowe informacje na plakatach, na stronie diecezji legnickiej w zakładce „Młodzież Diecezji Legnickiej” oraz na Facebooku.