Nocna Droga Krzyżowa Bolesławiec-Wilczy Las

Parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu zaprasza do udziału w nocnej Drodze Krzyżowej. W piątek 29 marca o godz. 20.00 w kościele na Osiedle Staszica w Bolesławcu, (ul Orzeszkowej 3) odprawimy Mszę Święta, po której wyruszymy w kierunku Krzyża Milenijnego w Wilczym Lesie (do przejścia około 20 km drogą leśną i asfaltową).

Link do obowiązkowych zapisów

W czasie marszu obowiązuje zasada milczenia – wspólnie będziemy rozważać poszczególne stacje Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do zabrania ze sobą – niesienie dowolnego Krzyża. Każdy powinien posiadać: latarkę, elementy odblaskowe, termos z ciepłym piciem, suchy prowiant, odpowiednie ubranie i rozchodzone – wygodne buty.

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział tylko pod warunkiem obecności dorosłego opiekuna. Każdy bierze udział w wydarzeniu na własną odpowiedzialność.

Koszt 10 zł na cele organizacyjne, płatne na miejscu. Organizator zapewnia powrót do Bolesławca.

Kontakt z organizatorami: 505 963 860 (codziennie po godz. 15.00)

Link do wydarzenia na facebooku  https://www.facebook.com/events/789053928134284/

DIECEZJA LEGNICKA