Nocna Droga Krzyżowa: Cieplice-wzgórze Grodna

12 kwietnia, w piątek przed Niedzielą Palmową zapraszamy na Nocną Drogę Krzyżową. Wyruszymy o godz. 20.00 spod kościoła Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze-Cieplicach (ul. PCK 23), by po 1,5 godzinnym marszu wejść na górujące nad Marczycami i Sosnówką wzgórze GRODNA (506 m n.p.m.).

Podczas drogi będzie modlitwa różańcowa, rozważania i śpiew, a przed wejściem na szczyt Grodnej, gdzie znajdują się odrestaurowane ruiny Zamku Księcia Henryka będziemy rozważać XIV Stacji Drogi Krzyżowej. Na zakończenie uczestniczyć będziemy w Eucharystii pod gołym niebem przy ruinach zamku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Zabierz ze sobą: różaniec, latarkę, wygodne buty, i na wszelki wypadek pelerynę. Prosimy o zgłaszanie się do księdza Łukasza.