Ofiaruj swoje życie Jezusowi przez Maryję

Uroczysty akt ofiarowania się Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika Grignion de Montfort odbędzie się w parafii pw. Św. Jana Bosko w Lubinie 8 grudnia 2019 r. podczas eucharystii o godz. 16.00

Poprzedzą go 33-dniowe przygotowania (d 5 listopada do 7 grudnia 2019 r.) oraz 6 wspólnych spotkań po Mszy św. o godz. 18.00: 12 listopada, 18 listopada, 25 listopada, 2 grudnia, 5 grudnia (nabożeństwo pokutne), 6 grudnia (droga krzyżowa).

Spotkanie organizacyjne: 4 listopada (poniedziałek) po Mszy św. o godz. 18.00

Organizator: wspólnota kobiet „Miriam”

Informacje i zapisy: Monika 887648617 lub Gizela 725514388

Propozycja skierowana jest do wszystkich chrześcijan, których Duch Święty powołuje do wysokiej doskonałości, do szczególnego przynależenia do Maryi – tak ukochanej Matki i szczęścia połączenia przez nią nierozerwalnym węzłem z Jezusem, Jej Synem, w czasie i w wieczności.

„Jestem cały Twój i wszystko co moje, do Ciebie należy. Przyjmuję Ciebie całym sobą. Daj mi swoje serce Maryjo” – św. Ludwik Grignion de Montfort.