„Papież Franciszek i jego przesłanie” – możliwość kupienia licencji

23 listopada 2018 odbyła się premiera filmu Papież Franciszek i Jego Przesłanie. Film nie będzie dostępny w kinach. To świetna okazja, aby zorganizować pokaz filmowy na terenie parafii. Zachęcamy do skorzystania z oferty licencyjnej MPLC.

Licencje na odtwarzanie tego i wielu innych tytułów są dostępne wyłącznie u nas.

Papież Franciszek i jego przesłanie, DVD – opis produktu:

Film w reżyserii Wima Wendersa

Papież Franciszek i jego przesłanie.

Wierny danemu słowu

„Papież Franciszek i jego przesłanie” to rzadki przykład koprodukcji z Watykanem. Osią filmu są idee papieża Franciszka, które przyświecają jego pracy i reformom, a zarazem stanowią odpowiedź na dzisiejsze problemy świata – śmierć, sprawiedliwość społeczną, kwestie uchodźców, ekologii, nierówności w podziale dóbr, materializm oraz rolę rodziny.

Monika Skoraszewska
Doradca d/s Licencji

Motion Picture Licensing Company Polska Sp. z o.o.
ul. Chocimska 12/9, 00-791 Warszawa
Polska

T: + 48 22 256 59 00
F: + 48 22 646 91 05
M:  + 48 730 003 683

MPLC

Jesteśmy korporacją o ponad 30-cioletniej tradycji, działającą na 5 kontynentach w ponad 30 krajach. 

Zajmujemy się udzielaniem licencji na publiczne odtwarzanie filmów i innych utworów audiowizualnych, odbywające się poza tradycyjną dystrybucją kinową. Jako jedyni na rynku oferujemy swoim klientom Parasol Licencyjny® – uniwersalną licencję, z której dziś korzysta już ponad 600 000 instytucji państwowych, organizacji pożytku publicznego, firm i korporacji na całym świecie.

Z pełnym zaangażowaniem działamy na rzecz respektowania praw autorskich i walki z piractwem. Organizujemy kampanie informacyjne prewencyjne, mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie naruszeniom praw majątkowych producentów filmowych. 

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.mplc.pl

Utwory audiowizualne, takie jak filmy, koncerty, seriale i programy telewizyjne, dostępne na płytach DVD i Blu-Ray, w Internecie oraz na kanałach TV, są przeznaczone wyłącznie do prywatnego wykorzystania w warunkach domowych. Odtworzenie filmu w warunkach innych niż domowe wykracza poza dozwolony użytek i jest z definicji odtworzeniem publicznym, które wymaga licencji.

MPLC  jest jedyną firmą w Polsce oferującą Parasol Licencyjny®. Licencja jest skierowana do podmiotów działających poza tradycyjną dystrybucją kinową czyli na przykład do: bibliotek i ośrodków kultury, szkół i przedszkoli, sklepów i sieci handlowych, firm przewozowych, lokali gastronomicznych, hoteli, placówek służby zdrowia, opieki medycznej i innych.

Z Parasolem Licencyjnym®, w ramach jednorazowej opłaty, otrzymujesz możliwość korzystania z tysięcy tytułów zagranicznych producentów filmowych i telewizyjnych, w tym największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych. Licencja obowiązuje przez rok, nie ma limitu pokazów ani konieczności raportowania dat i tytułów. 

 

Scroll Up
X