“Parafia w pandemii – ewangelizacja i wsparcie materialne parafii poprzez platformę Taura” – spotkanie online

Taura, interaktywna platforma internetowa dedykowana parafiom i duszpasterzom, we współpracy z Wydziałem Duszpasterskim Legnickiej Kurii Biskupiej zapraszają na spotkanie online osób posługujących duszpastersko (prezbiterów, osób zakonnych, diakonów) na terenie diecezji legnickiej.

Spotkanie odbędzie się poprzez darmową aplikację Zoom, w piątek, 11 grudnia, o godzinie 20.00, a jego tematem przewodnim będzie “Parafia w pandemii – Ewangelizacja i wsparcie materialne parafii poprzez platformę Taura”.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony sposób funkcjonowania platformy Taura, zaprezentowane niektóre funkcjonalności związane z prowadzeniem profilu parafii, obsługą panelu zarządzania oraz wsparcia parafii przez płatności internetowe, możliwość organizacji spotkania duszpasterskiego online z parafianami, a także odbędzie się krótka sesja pytań i odpowiedzi.

Możliwość dołączenia do spotkania jedynie po uprzednim wypełnieniu formularza rejestracyjnego:

Link do spotkania oraz instrukcja dołączenia zostaną wysłane przed spotkaniem na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Ważne! Do platformy można dołączyć jedynie poprzez zaproszenie. Po spotkaniu zarejestrowani Księża otrzymają specjalny kod, który pozwoli zarejestrować się na platformie.

W razie pytań przed spotkaniem, prosimy o kontakt mailoww.kowalczyk@mytaura.com lub telefoniczny z wydziałem duszpasterskim – tel. 784-630-299.