Paweł Cwynar w Jeleniej Górze

Zapraszamy 1 grudnia (niedziela) do parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski i św. Franciszka z Asyżu w Jeleniej Górze  na spotkanie ze świadectwem nawrócenia Pawła Cwynara – byłego gangstera i wielokrotnego recydywistę. 15 lat swojego życia spędził za kratami. Przez rok miał nawet status „N”, czyli niebezpiecznego przestępcy. Jego życie zmieniło się w więzieniu, gdy znalazł w celi strzępek Pisma Świętego. Podczas organizowanych spotkań w kościołach, szkołach czy nawet w zakładach karnych opowiada o swoim życiu i nawróceniu. „To była długa i kręta droga do Boga” – mówi Paweł Cwynar.

Spotkania i możliwość rozmowy będą się odbywały po każdej z Mszy świętych, natomiast świadectwo życia Pawła Cwynara będzie można usłyszeć w kościele o godz. 18.00.