Pielgrzymka rodzin do Grodowca. 14.09.2019.

II PIESZA PIELGRZYMKA RODZIN DO GRODOWCA. „POLSKA POD KRZYŻEM”. 14 WRZEŚNIA 2019 r.

Zapraszam w dniu 14 września 2019 r. (sobota) do udziału w III Pieszej Pielgrzymce Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu. Wydarzenie to wpisuje się w obchody ogólnopolskiej inicjatywy „Polska pod Krzyżem”.

Pielgrzymka odbędzie się w godzinach od 8.30 do 12.30. Trasa pielgrzymki wynosi ok. 11 km (do przejścia z małymi dziećmi). Prowiant we własnym zakresie.

Wyjazd autokarami o godz. 8.00 spod kościoła pw. św. Jana Bosko w Lubinie do skrzyżowania drogi z Rudnej do Bytkowa. Ok. godz. 8.30 wyjście na szlak pielgrzymkowy.

Trasa pieszej pielgrzymki: Skrzyżowanie drogi z Rudnej do Bytkowa – Bytków – przez las do Krzydłowic – Grodziszcze –  drogą do Grodowca.

O godz. 13.00 w Sanktuarium w Grodowcu zostanie odprawiona Msza św. odpustowa Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Po niej odbędzie się piknik przy sanktuarium. Wyjazd autokarów z Grodowca do Lubina ok. 15.00.

ks. Marcin Kozyra