pdf drukuj

Pielgrzymki organizowane przez Diecezję Legnicką

Piesze Pielgrzymki Diecezji Legnickiej - http://www.pielgrzymka.legnica.pl/

Poniżej prezentujemy pielgrzymki organizowane przez parafie w naszej diecezji, jak również informacje o pielgrzymkach napływające na nasz adres media@diecezja.legnica.pl

Zainteresowane osoby, mogą zapoznać się z programem i warunkami udziału, jak również uzyskać potrzebne informacje bezpośrednio u organizatorów. Zapraszamy

W załącznikach programy pielgrzymek, z podaniem organizatora, miejsca pielgrzymki i czasu trwania. Parafie organizujące wyjazdy pielgrzymkowe, zapraszamy do przesyłania swoich propozycji.

Pielgrzymka do Fatimy, Jubileusz Objawień, 20-27.04.2017
Kościelne Biuro Pielgrzymkowe Pielgrzymuj.pl zaprasza na pielgrzymkę lotniczą do Fatimy w terminie od 20 do 27 kwietnia 2017 r. (termin wypada po Wielkanocy i obejmuje przeżycie Niedzieli Miłosierdzia Bożego w Fatimie). W programie również: Barcelona, Burgos, Santiago de Compostella, Toledo, Saragossa, Monserrat i Costa Brava. Tradycyjnie organizatorzy zapewniają transfer na lotnisko wspólnym autokarem. Szczegóły na stronie www.latawiec.legnica.pl. Zapisy trwają do 31 stycznia 2017 r.