PILNE! Energia elektryczna w parafii

Informujemy, że firma TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. aktualnie wysyła do parafii oferty, które przedłużają zwartą wcześniej umowę.

Parafie, które w ostatnim czasie otrzymały od firmy Tauron propozycję nowych cenników, będą według nich rozliczane prze kolejne 2-3 lata chyba, że złożą oświadczenia, że nie akceptują oferty. Cenniki te wchodzą w życie poprzez akceptację tzw. milczącą zgodą.

W załączniku przekazujemy wzór pisma dla parafii, wyrażające brak woli kontynuowania rozliczeń za energię elektryczną na zasadach oferty specjalnej oraz przykładowe oferty jakie wysyła Tauron do parafii.

W przypadku pytań dot. w/w spawy można kierować do Wydziału Gospodarczego Legnickiej Kurii Biskupiej w Legnicy gospodarczy@diecezja.legnica.pl lub 76-724-41-16.

DO POBRANIA: