“Pocałunek Boga” – oratorium o miłości. Premiera wkrótce!

“Pocałunek Boga” – to oratorium o prawdziwej miłości. Napisane i skomponowane przez młodych: diakona Adriana Sielickiego i Mateusza Kazimierskiego. Wykonane będzie również przez młodych muzyków i chórzystów. W sumie w tym projekcie bierze udział ponad 100 osób z rożnych stron Dolnego Śląska. To kolejne dzieło będące zwieńczenie tzw. Tryptyku Legnickiego, w skład którego wchodzą również oratoria “Szczęśliwi” i “Ja jestem”. Premiera tego dzieła muzycznego odbędzie się 15 sierpnia w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy o g. 18.

Rozmowa z twórcami oratorium, fragmenty utworów, galeria zdjęć z prób na stronie Radia Plus Legnica

Plan koncertów:

15 sierpnia, premiera w kościele NSPJ w Legnicy o godz. 18,00

16 sierpnia koncert w kościele św. Jana Sarkandra w Lubinie o godz. 19,00

17 sierpnia koncert w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbe w Bogatyni o godz. 18,30

18 sierpnia koncert w bazylice św. Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze o godz. 19,00

Diecezja Legnicka