“Poczuj ogień’, czyli Pierwsze Młodzieżowe 24h dla Pana

23 marca rozpoczęły się Pierwsze Młodzieżowe “24 godziny dla Pana”. Tematem przewodnim były słowa: “Poczuj ogień” zainspirowane księgą proroka Jeremiasza (por. Jr 20, 9).

W te 24 godziny grupa 25 młodych ludzi trwała, rozmawiała i słuchała Jezusa. Spotkanie rozpoczęło się od Mszy Świętej o godzinie 24.00, następnie był wystawiony Najświętszy Sakrament. W tym czasie księża służyli posługa spowiedzi, a w kaplicy trwało uwielbienie i modlitwa wystawiennicza.

Adoracja się jednak nie skończyła, trwała aż do 19.00. W obecności Pana wysluchaliśmy konferencji diakona Adriana Sielickiego i ks. Roberta Bielawskiego. Zagłębialiśmy się w medytacje Pisma Świętego oraz w  rozmowie z naszym Zbawicielem.

Spotkanie zakończyło się Msza Święta. Dla wielu było to ciężki, “bezsenny czas”, ale wszyscy się zgodzą, że bardzo owocny.

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w dniu 14 grudnia (piątek) ze względu na adwentowy dzień skupienia
Legnicka Kuria Biskupia będzie nieczynne