Pomódl się za kapłanów. Zgłoszenie udziału “Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę”

Dzieło modlitwy za kapłanów polskich, zakonnych i diecezjalnych towarzyszy nam już 10 lat!!! Akcja “Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę” wypływa ze świadomości naszej duchowej kruchości i potrzeby nieustannego powierzania jej Bogu, byśmy byli silni Jego siłą. W tym roku jubileuszowym dla naszego dzieła, w sposób szczególny nasze kapłaństwo chcemy powierzać Maryi. Dlatego zarówno intencja, proponowana modlitwa, a także aż trzy ornaty, które wyszyły Siostry karmelitanki z Orłowa – dla trzech losowo wybranych, biorących udział w akcji parafii, są związane z Maryją.

W tym roku ambitnie zwiększyliśmy ilość przygotowanych intencji do 50 000!!! Tylu kapłanów może zyskać modlitewne wstawiennictwo, jeżeli zaangażujemy nasze wspólnoty i parafie.  Ogromnie zachęcamy w czasie, gdy kapłaństwo staje się celem ataku różnych środowisk, ale także gdy my nadwyrężamy jego obraz swoimi postawami, aby zmobilizować wszelkie siły, by cała Polska modliła się o naszą świętość i duszpasterskie zaangażowanie. Po szczegóły dotyczące naszego dzieła zapraszamy na kapłańską stronę internetową.

Z kapłańskim pozdrowieniem
ks. Jacek Nawrot