Program 42. Europejskiego Spotkania Młodych TAIZE we Wrocławiu

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wieczornych modlitwach w Hali Stulecia: 28, 29, 30 i 31 grudnia o godz. 19:00. 30 i 31 grudnia zapraszamy również na wspólną modlitwę południową o godz. 13:00. Odbywać się ona będzie w dziewięciu kościołach w centrum miasta: w Katedrze św. Jana Chrzciciela, Katedrze greckokatolickiej św. Wincentego oraz św. Jakuba, Ewangelickim Kościele Opatrzności Bożej, Kolegiacie Świętego Krzyża oraz kościołach: NMP na Piasku, św. Elżbiety (Garnizonowym), Najświętszego Imienia Jezus, św. Wojciecha i kościele Bożego Ciała.

29 i 30 grudnia po południu, w różnych miejscach w centrum miasta, odbywać się będą spotkania tematyczne.

Mieszkańcy Wrocławia i okolic, którzy chcą wziąć udział w całym programie spotkania, mogą otrzymać plecak spotkania uprawniający do codziennego otrzymywania posiłków razem z uczestnikami, a także umożliwiający korzystanie z komunikacji miejskiej (autobusów, tramwajów oraz pociągów podmiejskich). Udział w kosztach wynosi w takim przypadku 60 zł. Plecak uczestnika można otrzymać do 24 grudnia w Centrum Przygotowań, przy ul. Piastowskiej 1a oraz od 28 grudnia w punktach informacyjnych: we Wrocławskim Centrum Kongresowym (ul. Wystawowa 1) oraz w budynku Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Uniwersytecka 7-10).

Istnieje również możliwość nabycia karty na wieczorny posiłek razem z uczestnikami. Koszt takiego posiłku to 15 zł. Można go otrzymać od 28 grudnia w punktach informacyjnych.

SOBOTA, 28 GRUDNIA 2019

Przed południem: przyjazd i powitanie uczestników spotkania we Wrocławiu, a następnie pierwsze spotkanie w parafii i z goszczącymi rodzinami
17.30 – kolacja w hali namiotowej: przy Hali Stulecia lub na Placu Wolności

NIEDZIELA, 29 GRUDNIA 2019