Prośba o odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w niedzielę 23 września.

Prośba Dyrektora Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin o odnowienie przyrzeczeń małżeńskich w parafiach w niedzielę 23 września 2018 r.

W najbliższą sobotę i niedzielę (22-23 września) pod hasłem „Rodzina Bogiem silna, mocą swego narodu”, odbędzie się 34. Ogólnopolska Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Podczas pielgrzymki małżeństwa i rodziny z całej Polski odnowią przyrzeczenia małżeńskie oraz zawierzą wszystkie swoje sprawy Matce Bożej Częstochowskiej.

Zapraszam serdecznie do udziału w pielgrzymce wszystkie małżeństwa i rodziny, aby wspólnie zawierzyć siebie, swoje troski, opiece Matki Bożej oraz odnowić przyrzeczenia małżeńskie.

Tych, którzy nie mogą wziąć udziału w pielgrzymce, zachęcam do uczestnictwa duchowego i łączenia się z nami w modlitwie.

Proszę, aby duszpasterze w niedzielę (23 września), podczas Mszy Świętych, zgromadzili małżeństwa sakramentalne oraz przeprowadzili obrzęd odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

Z modlitwą, ks. Przemysław Drąg, Dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w dniu 14 grudnia (piątek) ze względu na adwentowy dzień skupienia
Legnicka Kuria Biskupia będzie nieczynne