Rekolekcje powołaniowe w WSD

Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Legnickiej tradycyjnie organizuje w okresie ferii zimowych rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej. W tym roku rekolekcje odbędą się pod hasłem W mocy Bożego Ducha w dwóch terminach:

19-21 stycznia 2018 r., dla kl. VII szkoły podstawowej i gimnazjalistów

26-28 stycznia 2018 r., dla młodzieży ponadgimnazjalnej

Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w tych spotkaniach formacyjnych. Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godz. 18.00, a kończą w niedzielę ok. godz. 13.00.

Dni w seminarium mają charakter modlitewno-refleksyjny i dają możliwość doświadczenia modlitwy, słuchania słowa Bożego, udziału w liturgii i nabożeństwach, spotkania i rozmowy z klerykami i wychowawcami WSD.

Bliższe informacje dot. rekolekcji przekazane zostały Księżom Proboszczom, którzy zgłaszają chętnych do udziału w Rekolekcjach.

Dane kontaktowe:

Ks. prefekt Tomasz Kołodziej:

tel.: (076) 72-44-156

tel. kom.: 693698864