Spotkania z redaktor Dorotą Łosiewicz w Bolesławcu

24 listopada (niedziela) w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Bolesławcu będzie gościła pani redaktor Dorota Łosiewicz, która po każdej Mszy świętej będzie głosiła świadectwo nawrócenia oraz opowiadała o uzdrowieniu swojej córki.

Spotkanie z panią Łosiewicz będzie również możliwością zapoznania się z jej najnowszą książką „Cuda nasze powszednie”.

Dorota Łosiewicz jest absolwentką politologii na UKSW i integracji europejskiej na Wydziale Stosunków Międzynarodowych UW.

Od 1999 do 2003 reporterka w Redakcji Międzynarodowej TVP1. Od stycznia 2004 do kwietnia 2012 współpracowała z dziennikiem Fakt, w którym była wiceszefową działu Opinie i prowadziła cotygodniową rubrykę. W 2013 została redaktor naczelną portalu wsumie.pl, współpracuje również z portalem WPolityce.pl. Regularnie publikuje także w tygodniku „Sieci”. Aktualnie od 2016 jest jedną ze współprowadzących program Marcina Wolskiego „W tyle wizji” w TVP Info oraz jedną z prowadzących „Kwadrans Polityczny” w TVP1.

Współautorka wywiadu-rzeki z Martą Kaczyńską pt. Moi Rodzice, a także książek Cuda nasze powszednie i Życie jest cudem[6]. Tworzy także scenariusze.

W życiu prywatnym mężatka, matka czwórki dzieci. Jest katoliczką, przeżyła nawrócenie dzięki swemu mężowi. Publicznie opowiada o swoich doświadczeniach z wiarą i macierzyństwem.

źródło: Wikipedia