Spotkanie biblijne w Gryfowie Śląskim

Już 10 listopada br. o godz. 19:00 w salce katechetycznej parafii pw. św. Jadwigi w Gryfowie Śląskim odbędzie się Spotkanie biblijne.

Spotkanie poprowadzi ks. dr Piotr Kot – biblista, studiował w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, w The Jerusalem Institute for Education w Jerozolimie oraz w Papieskim Instytucie Biblijnym w Rzymie, rektor WSD Legnica, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu oraz w Telewizyjnym Uniwersytecie Biblijnym TV TRWAM.

Zapraszamy na to spotkanie wszystkich chętnych, którzy chcieliby spotkać się ze Słowem i dać się Jemu poprowadzić. Informujemy także, że w Gryfowie Śląskim zawiązuje się grupa biblijna.

Codzienne rozważania Pisma Świętego, komentarze do liturgii słowa na każdy dzień: www.słowoiduch.pl

Serdecznie zapraszamy!

Diecezja Legnicka