Święto ks. Andrzeja Gidzińskiego

5 czerwca 2017 roku  we wspólnocie parafialnej Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Ksiądz Proboszcz Andrzej Gidziński świętował piękny jubileusz trzydziestopięciolecia przyjęcia święceń kapłańskich oraz okrągłą – 60-tą rocznicę urodzin.

Solenizant odprawił w swojej intencji Mszę Świętą. Uczestniczyli w niej Parafianie oraz dzieci komunijne. Po Mszy Świętej proboszcz otrzymał od swoich parafian wiele życzeń wdzięczności za wiele lat posługi duszpasterskiej. Parafianie dbają o swojego Duszpasterza i wspólnymi siłami zebrali sumę potrzebną do zamówienia i uszycia nowej sutanny.

Po odśpiewaniu życzeń i tradycyjnego sto lat, uczestnicy mszy zostali zaproszeni do świetlicy parafialnej na drobny poczęstunek, kawę i herbatę. Oczywiście nie mogło zabraknąć tortu i kolejnego gromkiego sto lat.