Szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych w Kościele

• KOMUNIKATY KURIALNE
  • 18 maja 2018
  • ks. Tomasz Kwiecień

Przewielebni Księża!

W związku z wchodzącymi w życie nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz promulgacją Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim KEP, Biskup Legnicki zaprasza wszystkich księży pracujących w duszpasterstwie i administracji kościelnej oraz osoby zakonne i świeckie pracujące w kancelariach parafialnych na szkolenie, które odbędzie się w rejonach duszpasterskich.

Obecność dla wyżej wymienionych osób jest obowiązkowa. W szkoleniu mogą wziąć udział także inni zainteresowani duchowni i osoby konsekrowane. Osoby świeckie prosimy o przedstawienie pisemnego skierowania od księdza proboszcza.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

• 22.05.2018 r.  godz. 19.30 – Rejon legnicki – Centrum Spotkań im. Jana Pawła II przy Kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, pl. Kardynała Wyszyńskiego 1
  • 23.05.2018 r. godz. 19.30 – Rejon jeleniogórsko-kamiennogórski, sala Arka przy Kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze, pl. św. Jana Apostoła 1-2
  • 24.05.2018 r. godz. 19.30 – Rejon bolesławiecko-zgorzelecki, parafia pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu, ul. Elizy Orzeszkowej 3
  • 25.05.2018 r. godz. 19.30 – Rejon lubińsko-polkowicki, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Lubinie, ul. Orla 32
Diecezja Legnicka