TCHNIJ – 2. Młodzieżowe 24h dla Pana

Duszpasterstwo Akademickie IKONA zaprasza młodzież, studentów oraz osoby młode pracujące (do 30. roku życia) na 2. Młodzieżowe 24h dla Pana pod hasłem TCHNIJ.

Pragniemy zaproponować Wam czas wyciszenia, konferencji, spotkania z Żywym Bogiem, Jego słowem, Jego miłosierdziem.
Całość spotkania poprowadzą dla Was: ks. Jakub Sikorski, ks. Robert Bielawski, dk. Michał Kamiński oraz dk. Mateusz Maleńczuk

JAK SIĘ ZAPISUJEMY?
Poprzez formularz internetowy pod adresem:

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! Jedynie 30 miejsc (liczy się kolejność zapisów)

KOSZT to 20 zł – za co? Za nocleg w pokoju oraz śniadanie obiad i kolację w sobotę.

Bierzemy ze sobą: Biblię, zeszyt, długopis, śpiwór, ręcznik i wszelkie potrzebne szpargały.

PLAN SPOTKANIA:

– piątek, 14 grudnia

+ 23.00 – przyjazd i zakwaterowanie
+ 23.30 – wprowadzenie w 24h dla Pana- ks. Robert
+ 24.00 – Eucharystia, przewodniczenie: ks. Robert, homilia: ks. Jakub
po zakończeniu Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu, uwielbienie oraz modlitwa wstawiennicza

– sobota, 15 grudnia

+ 8.30 – śniadanie, kawa
+ 9.30 – Move your body – integracja – dk. Mateusz i dk. Michał
+ 11.00 – czas z Panem
+ 12.00 – „Po prostu mnie kochaj! – o Bożym i ludzkim przebaczeniu”- ks. Jakub
+ 13.00 – czas z Panem
+ 14.00 – obiad
+ 15.00 – „Tchnij moc, tchnij miłość i przenikaj życie me” (Dz 4, 23-31) – ks. Robert
+ 16.00 – spotkanie w grupach – dk. Mateusz i dk. Michał
+ 17.00 – czas z Panem
+ 17.30 – „Bądź Bożą Miłością w świecie” – dk. Michał
+ 18.30 – kolacja
+ 19.30 – Eucharystia i rozesłanie – homilia: dk. Mateusz (formularz z soboty)
+ 20.30 – wyjazd do domu

czas z Panem?
To momenty twojego osobistego spotkania z Tym, który jest najważniejszy, który może wszystko. Bądź z Nim twarzą w twarz w kaplicy, spotkaj Go w sakramencie pojednania lub rozmowie z księdzem.

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w dniu 14 grudnia (piątek) ze względu na adwentowy dzień skupienia
Legnicka Kuria Biskupia będzie nieczynne