Transmisja Eucharystii z obrzędem wpisania imienia przez katechumenów – 21 lutego, godz. 9.30

W ostatnim liście pasterskim odczytywanym 14 lutego br. we wszystkich kościołach naszej diecezji Biskup Legnicki napisał:

„Bardzo proszę, módlcie się też w Waszych parafiach za katechumenów. Od dwóch lat w naszej diecezji przygotowuje się do przyjęcia chrztu, bierzmowania i Eucharystii pięciu dorosłych kandydatów. Okres Wielkiego Postu będzie dla nich szczególnie ważnym czasem poprzedzającym przyjęcie tych sakramentów w Wigilię Paschalną w legnickiej katedrze. Zachęcam do duchowego wspierania tych osób, a także do uczestniczenia wraz z nimi w celebracjach I, III, IV i V niedzieli Wielkiego Postu w naszej katedrze. Będą one również transmitowane w te dni od godz. 10.00”

Poniżej znajduje się link do transmisji z Katedry Legnickiej pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. O godz. 9.30 rozpocznie się katecheza Biskupa Legnickiego, a o godz. 10.00 transmisja Eucharystii z obrzędem wpisania imienia przez katechumenów:

LINK DO TRANSMISJI: