Transmisje online z katedry legnickiej

Zachęcamy do łączności duchowej z całym Kościołem w przeżywaniu Misterium Paschalnego męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa.

Wiele parafii naszej diecezji będzie przeprowadzało transmisje online z Liturgii Świętego Triduum Paschalnego – program transmisji można znaleźć na stronach poszczególnych wspólnot parafialnych.

Telewizja regionalna TVT Zgorzelec oraz Radio PLUS Legnica będą przeprowadzały transmisje z Katedry Legnickiej pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wszystkim głównym celebracjom będzie przewodniczył Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski.

************

Harmonogram głównych celebracji:

WIELKI CZWARTEK:

godz. 18.30 – Msza Wieczerzy Pańskiej

WIELKI PIĄTEK:

godz. 18.30 – Liturgia Męki Pańskiej

WIGILIA PASCHALNA

************

blank

***

Transmisje z poszczególnych dni Triduum Paschalnego znajdziemy pod poniższymi adresami:

– kanał telewizyjny „Telewizja regionalna TVT”