Turniej ministrancki w Polkowicach

Dzisiaj we wspomnienie św. Marcina z Tours, a zarazem w Święto Niepodległości, odbył się Turniej Ministrantów w piłce nożnej o Puchar Burmistrza Polkowic. Udział w tym sportowym wydarzeniu wzięło prawie 40 ministrantów i lektorów z Polkowickich parafii. Rywalizacja była zacięta do ostatniego gwizdka, a służbie liturgicznej w walce kibicowali rodzice oraz duszpasterze, ks. Dawid Borkowski i ks. Tomasz Piątkowski.

Zmagania odbywały się na dwóch poziomach w przedziale wiekowym klas I-VI oraz VII-I ponadpodstawowej. Klasyfikacja finałowa przedstawia się następująco: Pierwsze miejsce w młodszej kategorii wiekowej zajęli ministranci z parafii Matki Bożej Królowej Polski. Drugie i trzecie miejsce przypadło w udziale młodszym ministrantom z parafii św. Michała Archanioła. Wśród starszych członków Służby Liturgicznej miejsce na podium zajęły dwa zespoły z Parafii św. Michała. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów, a organizatorom i sponsorom serdecznie dziękujemy.

Planujemy już następne rozgrywki, na które już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich naszych przyjaciół.